Parduodu autentišką sodybą
Parduodama naujos statybos sodyba verslui ir gyvenimui Svobiškėlio kaime Molėtų rajone. Sodybai priklauso du gyvenamieji namai, nauja pirtis, pavėsinė, tvenkinys ir 0,88 ha žemės sklypas. Namai mūriniai su medine apdaila, todėl jie puikiai „ įsilieja“ į natūralų kraštovaizdį.
Pirmojo (svečių) namo bendras plotas 220 kv.m. Pirmajame šio namo aukšte yra didelė salė, virtuvė, dušo ir tualeto kambariai. Antrajame aukšte yra keturi miegamieji kambariai.
Antrojo (gyvenamojo) namo bendras plotas 150 kv.m. Pirmajame namo aukšte yra 3 kambariai, virtuvė, vonios ir tualeto kambarys. Antrajame namo aukšte didelis kambarys su virtuve, vonios ir tualeto kambarys. Abu namai šildomi krosnimis. Įvestas artezinio gręžinio vanduo. Sodyboje taip pat yra šulinys. Įvesta biologinė tausojanti gamtą nuotekų sistema.
Kieme iškastas tvenkinys per kurį mediniu tilteliu galima patekti į medžių paunksmėje pastatytą akmenimis grįstą pavėsinę. Tvenkinyje veisiamos žuvys. Netoliese yra žuvų rūkykla. Iš pavėsinės atsiveria puikus vaizdas į tvenkinį ir erdvų sodybos kiemą. Kieme pakankamai vietos įvairioms laisvalaikio veikloms ir renginiams gamtoje organizuoti. Yra vaikų žaidimo aikštelė. Galimybė statyti daugiau statinių.
Mėgstantiems šilto vandens ir gero garo pramogas – pagelbės pirtis bei vandens kubilas. Norintiems mėgautis natūralaus vandens telkinio malonumais tereikia paėjėti 70 metrų iki Glasmyno ežero pakrantės. Tai šaunus sumanymas atsigaivinti karštą vasaros dieną ar pasigrožėti ežerą supančiu gamtovaizdžiu plaukiojant valtele. Šalia sodybos dunkso Svobiškėlio piliakalnis. Apylinkėse gausu kitų žymių Lietuvos istorinio paveldo vertybių.
Tai neabejotinai geras pasirinkimas trokštantiems gyventi ramioje gamtos apsuptyje, investuojantiems į vertingą turtą, ar ieškantiems tinkamos vietovės verslo idėjų įgyvendinimui
Molėtų r., Svobiškėlis,
220 m²| 4 kamb.| Centrinis| Butas
Statybos metai: 2005
Aukštas: 1 | Aukštų skaičius: 1
157 000 €
Kontaktai
Telefonas pasiteirauti: 860532452
Elektroninis paštas: dorita.renatosnamai@gmail.com
Panašūs skelbimai
Klaipėdoje parduodamas 3 kambarių butas

Parduodu Baltų pr.2 k.butą

Išnuomojamas dviejų kambarių butas

Parduodamas butas Lentvaryje

Butas Kauno senamiestyje

Parduodamas butas Naujininkuose po KAPITALINIO REMONTO

Parduodu Baltų pr.2 k.butą

Parduodamas butas Klaipėdos centre

IINUOMOJAMAS 2ju kambariu butas VILNIUJE

Parduodu butą Klaipėdoje arba keiču į butą Vilniuje

Visos teisės saugomos @ 2015
nekilnojamasturtas.lt