AKCIJA! DU NAMAI UŽ VIENO KAINĄ VILNIUJE!!!
PUIKUS PASIŪLYMAS - DU NAMAI UŽ VIENO KAINĄ!!!

Du kokybiški mūriniai namai viename tvarkingame sklype puikioje vietoje Vilniuje, Buivydiškėse!Nuoroda į namo video: http://www.youtube.com/watch?v=FTnouYhI0DcIdealiai tinka gyventi kelioms šeimoms arba vykdyti komercinę veiklą.
Dėmesio investuotojams – šiuos du pastatus galite atidalinti į du atskirus namus su kiemais ir terasomis, o kiekvieną iš namų dar papildomai padalinti į atskirus butus. O galbūt įrengti pensioną, svečių namus, viešbutį, privatų darželį ir/ar mokyklėlę, globos - rūpybos namus, įkurdinti šeimynas, butus institucijų darbuotojams ir t.t.. Abiejuose namuose yra daug atskirų erdvių gyvenimui su savomis virtuvėmis ir sanmazgais. Erdvūs kiemai išgrįsti trinkelėmis ir patogūs automobilių parkavimui.

Pirmasis gyvenamas namas gali būti dalinamas pavyzdžiui į dvi dalis 80 kv.m ir 120 kv.m. Trys atskiri įėjimai, po visu namu rūsys, du dideli balkonai. Namo svetainė – holas vietomis yra daugiau kaip 6 m aukščio. Jos apdaila natūralaus ąžuolo mediena. Hole iš šonų tikro marmuro židiniui įrenti kabantys antro aukšto balkonai, ąžuoliniai balkiai atrodo tiesiog įspūdingai. Lubos apdailintos ąžuolo dailylentėmis.

Antrasis namas 170 kv.m, su 23 kv.m žiemos sodu ir 9 kv.m veranda. Yra rūsys, kuriame yra du garažai su pakeliamais vartais. Kažkada buvo įrengtas 18 m2 baseinas, šiuo metu padaryta perdanga ir padarytas dar vienas miegamasis.

Abiejuose pastatuose įrengtos palėpės patalpos. Namai visuomet prižiūrimi ir gyvenami.
Sutvarkyta aplinka - yra keli vaismedžiai, veja, kiemas išklotas trinkelėmis. Įrengti dveji įvažiavimo vartai. Viso sklypo plotas 10,5 a.
Didesnėse erdvėse yra židiniai ir krosnelės. Galima šildyti tiek dujomis, tiek kietu kuru. Namai yra 1,5 plytos mūro 45cm, viduje 8 cm. Pripurkštas apšiltinimo sluoksnis (yra dokumentai). Namų pertvaros tarp kambarių – mūrinės. Fasadas granitinės skaldos. Stogas Ranila skarda 0,5, apšiltintas 20 cm Paroc akmens vata. Įrengti atskiri dujų, elektros, vandens apskaitos prietaisai.
Namai teisingai orientuoti pagal pasaulio kryptis, įvažiavimai į kiemus iš šiaurinės sklypo dalies, o langai orentuoti į rytų, pietų ir vakarų kryptis. Antro namo žiemos sodo patalpoje įrengti stoglangiai.

Geras asfaltuotas privažiavimas, apšviesta gatvė. Labai tyli vieta akligatvyje, nors svarbiausia Sūduvių gatvė vos už kelių dešimčių metrų. Saugi teritorija aptverta net 2 m. aukščio tvora - dvi pusės kalto metalo, dvi 35 cm storio tinkuoto mūro (pusantros plytos-oro tarpas-vėl plyta).
Namų valda yra individualių namų sutvarkytame kvartale, apsuptame gamtos. Šalia yra Buivydiškių tvenkiniai bei ežerai (1km).
Vilnius, Nadruvos
480 m²| 8 kamb.| Centrinis| Namas
Statybos metai: 2007
| Aukštų skaičius: 8
279 000 €
Kontaktai
Telefonas pasiteirauti: 869830784
Panašūs skelbimai
Vaitkuškio dvaras

Parduodamas Statomas A+ Klasės Namas Vėžaičiuose, Klaipėdos raj.

Naujas! A+ klasės kvartalas Slengiuose

Statytojas Parduoda A+ klasės 1 aukšto 130 kv.m

Liko tik vienas 164 kv.m. namas kvartale! Apmūryti Klinkeriu!

Liko tik vienas 150kv.m. namas kvartale! Apmūryti Klinkeriu!

PARDUODAMAS PILNAI ĮRENGTAS NAMAS SU BALDAIS KRETINGA

Parduodamas pilnai įrengtas namas s/b Dituva

Parduodamas naujos statybos namas Klaipėdoje m. netoli centro

Parduodamas naujos statybos namas Klaipėdoje m.

Visos teisės saugomos @ 2015
nekilnojamasturtas.lt