Parduodamos Gamybos/sandėliavimo patalpos Pakruojo r. sav., Plaučiškiuose
Parduodamas idealios būklės veikiantis mėsos perdirbimo cechas su parduotuve. Galimi mainai į žemės ūkio paskirties žemę.
MCecho patalpų plotas - 157,19 kv. m. Cecho patalpos 2009 m. rekonstruotos, įrengiant pagal Lietuvos Respublikos Valstybės Maisto ir Veterinarijos tarnybos reikalavimus, o esanti įranga ir cecho išplanavimas atitinka ES standartus.
Ceche įrangtos 3 patalpos - šaldytuvai: skerdienai, talpinančiai 25 kiaulių skardenas (50 puselių), išpjaustytai mėsai ir pusgaminiams, bei rūkytiems gaminiams su šalia esančia brandinimo patalpa (šalto rūkymo dešroms). Sienose įrengti kondensato surinkėjai. Skerdienos šaldytuve išvedžiota nerūdijančio plieno oro linija su eurokabliais. Šaldytuvų patalpos izoliuotos sandvičo plokštėmis. Skerdienos priėmimui naudojami vartai - žaliuzės. Išpjaustymo patalpose įrengta rekuperacijos, o visose patalpose vėdinimo sistema. Gamybinėse patalpose yra nuotekų šalinimo sistema, kuri atskirta nuo fekalinės kanalizacijos. Nuotekų valymui įrengta riebalų gaudyklė. Yra taros plovykla, sanitarinė ir prieskonių patalpos. Pastatytos metalinės darbininkų persirengimo spintelės. Cecho patalpose įrengta parduotuvė, prekiaujanti ceche išpjaustyta mėsa ir jos gaminiais. Yra garso signalizacija ir video stebėjimo aparatūra.
Ceche yra šie įrengimai mėsos išpjaustymui ir produktų gamybai:
- elektroninio valdymo rūkymo kamera su dūmų generatoriumi, kompresoriumi ir rūkymo rėmais, skerdienos svarstyklės ant oro linijos, infraraudonųjų spindulių peilių sterilizatorius, vakuumavimo įrenginys, inžektorius, masažuoklis, šaldymo vitrina, klipsatorius, mėsmalė, hidraulinis kimštuvas, mėsos maišyklė, mėsos pjūklas, nerūdijančio plieno stalai, lentynos gaminių kabinimui, vyniotinių slėgtuvai, svarstyklės prekybai ir prieskoniams ir gamybai, etikečių spausdintuvas kasos aparatai, nerūdijančio plieno kriauklės, taip pat smulkiavertis inventorius.
GALIMAS KEITIMAS Į ŽEMĖS ŪKIO PASKIRTIES ŽEMĘ ARBA NUOMA.
Pakruojo r., Plaučiškiai,
157 m²| 1 kamb.| Patalpos
Statybos metai: 1990
Aukštas: 1 | Aukštų skaičius: 1
85 000 €
Kontaktai
Telefonas pasiteirauti: +37061701555
Elektroninis paštas: letos@zebra.lt
Panašūs skelbimai
Parduodame/nuomojame angarą Kauno raj. Ilgakiemio k.

PARDUODAMA! Daugiafunkcinės paskirties 530 m² patalpos Vilniuje, Sandėlių g

Patalpų nuoma

Parduodama buvusi boilerinė

Patalpa komercinė

Sodyba prie ežero

Išnuomojamos puikios biuro patalpos

Strategiškai patogioje vietoje Senamiestyje nuomojamos puikios patalpos

Strategiškai patogioje vietoje Pašilaičiuose nuomojamos puikios patalpos

Klaipėda, Centras, Taikos pr.

Visos teisės saugomos @ 2015
nekilnojamasturtas.lt